... najdeme Vám partnera na dovolenou

Procházet inzeráty

11.06.2018
Jste ve finanční krizi?
(Česká republika ,
burki
tel.: 67706340
, věk: 30)
Potřebujete úvěr? Pokud ano, Tam je společnost, která je zde, aby vám pomohl, dejte úvěru pro jednotlivce a firmy, bez ohledu na množství nebo období zpoždění platby, úroková sazba je cenově dostupné. Pokud máte zájem, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím : burkigraziella@gmail.com aby vaše žádost. E-mail : burkigraziella@gmail.com Celé jméno: Výše úvěru: Doba trvání úvěru:
10.06.2018
Řecko, Itálie, Jižní Kypr
(nerozhoduje ,
Michal
tel.:
, věk: 34)
ŘECKO, ITÁLIE nebo JIŽNÍ KYPR Jelikož je neděle a třeba budu mít víc štěstí, že si to prohlédne víc lidí :D Ahoj, v rozmezí od druhé poloviny července až do konce srpna chci letět cca na 10-12 dní k moři přes CK, na nějaký ostrov do Řecka nebo do nějakého italského mořského letoviska, či navštívit Jižní Kypr. Dříve jsem tady postoval podobný inzerát ovšem pouze na Řecko, takže teď jsem to rozšířil a tudíž se třeba někdo ozve . V termínu jsem flexibilní a přizpůsobím se.. Jelikož po většinu roku nemám s kým, všichni kolem jsou v páru nebo naopak sami s dětmi a bez možnosti k moři cestovat, tak hledám k této příležitosti parťačku, která nestihla moře letos stejně jako já. Hledám už takto s předstihem a třeba se najde něco hned zkraje sezony. Můžeme se potkat osobně na procházce třeba, nebo posedět a poklábosit třeba i nad nabídkami CK a uvidíme. Jsem z Ostravy (na tvém bydlišti nezáleží, potkáme se na půli cesty třeba) , 34 let, nekouřím. Logicky tedy hledám spíše spolehlivou a komunikativní holčinu (ne žadnou pubertalní dvacítku), která nemá předsudky a nevidí v tomto inzerátu žádné pochybné účely - nezvu tě na yachtu, nezvu tě fotit "nevinný" kalendář a dokonce tě nezvu ani na "drinky" .. můžu tě pozvat třeba na zmrzku :D Pokud taktéž nemáš s kým a věříš, že jsou zde ještě normální muži, kteří hledají opravdu jen parťačku a nic víc, dejme plány dohromady a postele na hotelu od sebe :))
10.06.2018
Dovolena 28.7 - 12.8. 2018
(nerozhoduje ,
M
tel.:
, věk: 32)
Ahoj hledam partacku na dovolenou v obdobi 28.7. - 12. 8. Bulharsko, Recko, Italie, Kanary... Jsem pro letecky all in, koupacka, valecka, vylety, sranda :-) Kamosky jsou vdane nebo maji deti nebo nemaji penize :-) S pritelem jsem se rozesla. Napis a uvidime co vymyslime. :-) Jsem z Prahy
10.06.2018
Peloponés
(Řecko ,
Karel
tel.:
, věk: 42)
29. 6. 2018 letím na 12 dnů do Tola v Peloponésu. Pokud by se našla cestovatelka, která by tam v té době také zavítala sama, ať se určitě ozve. Můžeme tam pár dní dovolené prožít se společnými zážitky.
09.06.2018
Požádejte o půjčku dnes, abyste vyřešili jakýkoli
(Česká republika ,
Mehmet Hakan
tel.: +420777133775
, věk: 47)
Ahoj ! Potřebujete legitimní a rychlou půjčku? V současné době nabízíme 2% půjčky všech druhů, půjčky na podnikání, osobní půjčky, půjčky na auta, zemědělské půjčky nebo financování projektů? Nabízíme půjčky společnostem a jednotlivcům po celém světě, konsolidaci dluhu, přestože máte nízké kreditní skóre a je těžké získat úvěry od místních bank nebo finančních institucí? , a nyní máte potíže s vaší bankou nebo jinými finančními institucemi? Potřebujete naléhavou půjčku, pokud ano, napište nám zpět :(mehmethakan117@gmail.com)
09.06.2018
BALI
(Bali ,
SJ
tel.:
, věk: 39)
Nejaka ceska rodina s dětmi zijici na Bali? Provedli byste nas po Bali? Vse samozřejmě uhradime.
09.06.2018
Chorvatsko
(Chorvatsko ,
Vladimír Sendler
tel.: 722609433
, věk: 18)
Ja a kamarád (18let) máme namířeno koncem července do Chorvatska... Máme v plánu si to tam co nejvíce užít a hlavně obplout ostrov Vis. Hledáme další přátelský lidi na palubu... čím víc tím líp. Pište zda máte zájem i starší
09.06.2018
BALI
(Bali ,
SJ
tel.:
, věk: 39)
BALI? Nežije nejaka Ceska ci Cech nebo ceska rodina s dětmi na Bali trvale ci pres letosni leto? Hledáme s dcerou partaky s dětmi, chceme Bali procestovat atd. Vse samozřejmě uhradime. Anebo nevíte někdo o někom ci Vašich znamych?
08.06.2018
chorvatsko - krk - baška
(nerozhoduje ,
M.
tel.:
, věk: 35)
Hledám někoho kdo by se mnou jel spíše koncem července na ostrov Krk letovisko Baška, (ale dá se to i posunout na jiný termín). Někdo kdo má platný řidičák a nevadilo by mu jet autem. Hledám spíše ženu parťačku. Mě je 35 . Můžeš být klidně mladší i starší to je jedno. Představa o dovolené je , projet se autem po okolí , vidět památky a i válení na pláží. Večer třeba i se sklenkou vína či rakije apod. Vše je na domluvě.
08.06.2018
Emiraty - Last Minute
(Spojené arabské emiráty ,
Karolina
tel.:
, věk: 31)
Ahoj. Uvítám společnost na tento zájezd :) UAE - Ras Al Khaimah, THE COVE ROTANA RESORT 5*, 15 - 22.6.2018, all-inclusive, CK Fischer, let s Emirates, LM cena 21 990 Kč (výhled moře).
5000x Last Minute on-line
Novinky
10.8.2008
Nové služby
Připravujeme pro vás nové služby, které budou součástí serveru spolucestovani.cz.
25.1.2008
Nová soutěž
Zapojte se do soutěže o zajímavé ceny. Stačí jenom informovat kamaráda.
1.1.2008
Spuštena nová verze webu
Od dnešního dne můžete využívat službu spolucestování a najít si partnera na dovolenou.


Informujte kamarády
E-mail adresáta:


Vaše jméno:


Váš e-mail: